Nabídka práce

  • Je nabídka práce v ČR dostatečná?
  • Jjak rychle najít práci a brigádu?

Servisní technik

Středočeský kraj

- Montáž, servis a opravy jeřábů - Instruktáž budoucí obsluhy techniky - Podpora prodeje, nabídka služeb zákazníkům - Držení servisní pohotovosti

Lakýrník

Jihočeský kraj

Provádí obsluhu lakovacího zařízení a lakovacích robotů a činnosti s tím související Provádí navěšování a svěšování výrobků a jejich maskování

Seřizovač výrobní linky

Plzeňský kraj

• seřizování krimpovacích a lisovacích strojů • kontrola stavu a údržba nástrojů na svěřeném zařízen • provádění výbrusů • nastavování

PROJECT MANAGER / ENGINEER (senior)

Technical support of customer inquiries Design, material selection and calculation for new products incl. optimalization of existing products Supplier evaluation

Sales Representative - firemní klienti - až 28000 fix - Chrášťany

Hlavní město Praha, Středočeský kraj

· Péče o stávající klienty a získávání nových zákazníků – pouze firmy · Zjištění potřeb klienta a následný prodej a prezentace produktu

TRADE MARKETING ACCOUNT MANAGER

Hlavní město Praha

- Plánování, koordinace a realizace trade marketingových aktivit v ČR, SK, SLO a CHOR - Sledování konkurence, vyhodnocování sezónních kampaní - Úzká

SALES MANAGER - CEE (NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!)

- Spolupráce se stávajícími a získávání nových klientů - Identifikace nových obchodních příležitostí a rozvoje obchodních vztahů - Účast v mezinárodních

OBCHODNÍ REFERENT JUNIOR

NÁPLŇ PRÁCE + ZODPOVĚDNOSTI – Co budete dělat? · Budete úzce spolupracovat s obchodníky a projektanty · Připravovat cenové nabídky a zadávat

Hledáme Produktového inženýra!

Ústecký kraj

- vytváření a správa technické dokumentace: DFMEA, BOM, PFLOW, PFMEA - příprava projektového plánu pro implementaci nového designu - implementace nového

Technik měření

Královéhradecký kraj

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty do našich laboratoří. Zaměstnání nabízíme na 2 nebo na 3 směny – dle preferencí laboratoře.   Kolegy hledáme

Test the DATA App as QA Engineer in Prague City Center

Come and join an international team dedicated to developing the data app for their clients. Your responsibilities will include: * cooperation with a small team

FIELD SERVICE ENGINEER - PROCESSING

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

• After an extensive training, abroad and locally, provide top level technical service and customer care • Responsible for executing the practical work at the installation,

Nakládka/vykládka zavazadel na Letišti Václava Havla.

Náplň práce: - nakládání a vykládání zavazadel, zboží a poštovních zásilek - přeprava zavazadel do příletové haly letiště Požadujeme

Nejvyšší mzda ze všech call center v Praze! Nástup 30 400,-  Kč

Čeká Tě: - telefonická a emailová komunikace s klienty - prezentace a prodej našich produktů - vytváření vhodných nabídek na míru zákazníkům

Hledáme prodavačku do jídelny Škoda Auto

– úklidové práce – příprava střediska na provoz – práce na výdeji jídel Požadujeme - ochotu pracovat ve třísměnném provozu - samostatnost a zručnost

Na tyto a další otázky vám odpovíme.

Ke konci prvního čtvrtletí 2013 činila obecná míra nezaměstnanosti v procentech 7,4 %.

Z údajů českého statistického úřadu vyplývá, že celková zaměstnanost se v prvním čtvrtletí rou 2013 zvýšila oproti loňskému o celkem 49 100 osob.
Míra zaměstnanosti osob ve věku 15 až 64 dosáhla úrovně 66,8 %. Meziročně tak roste +1,2 procentního bodu.

  • Počet nezaměstnaných se naopak meziročně zvýšil o +23 600 osob.
  • Počet dlouhodobě nezaměstnaných se zvýšil o +11 200 osob
  • Obecná míra osob bez práce vě věku 15 až 64 let vzrostla o +0,4 na 7,5 %.
  1Q 2012 2Q 2012 3Q 2012 4Q 2012 1Q 2013
 Nezaměstnanost v % 7,1 6,7 7,0 7,2 7,4

Kde se najde práce nejrychleji?

Způsobů jak najít práci existuje několik.

Způsoby hledání práce:

  1. internet - personální weby, personální sociální sítě
  2. personální agentury
  3. noviny, časopisy
  4. úřad práce

Internet - nejrychlejší způsob jak najít práci

Mezi nejrozšířenější způsoby hledání práce patří jednoznačně internet. Díky specializovaným personálním serverm se nabídka práce soustřeďuje na jednom místě. Díky podrobným filtrům se i ve velkém počtu nabídek rychle zorientujete. Díky filtru lze najít konkrétní pracovní nabídku podle:

  • lokality - kraj, město
  • obor - strojař, kuchař, zedník, bankéř, architekt
  • pracovní úvazek - hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, brigáda
  • vzdělání - vyučen, střední škola, vysoká škola
  • zaměstnavatel - podle názvu zaměstnavatele - Tesco, Škoda Plzeň, ČEZ apod.

Personální weby:

Uchazeči o práci mají k dispozici desítky personálních webů.

Personální weby lze dělit:

  • vlastník - česká nebo zahraniční firma
  • obor - převažující obor - dělnické práce, IT práce, obchodní pozice
  • regionu - zaměření na určité místo nebo region - Praha, Brno, morava

Nejznámnější personální weby

Český provozovatel

  • Atraktivni-prace.cz
  • Dobráprace.cz
  • Pracecz.cz

Zahraniční provozovatel

  • Práce.cz - Finsko
  • Monster.cz - USA
  • Profesia.cz - Slovensko
  • Jobs.cz - Finsko

Personální agentury

Druhým nejčastějším způsobem hledání práce je prostřednictvím personální agentury. Personalní agentura je poradenská firma, která pro zaměstnavatele vyhledává vhodé kandidáty. Za nalezení vhodného zaměstnance dostává zaplaceno od zaměstnavatele předem dohodnutou částku.

Nejnámější personální agentury, jsou pobočky zahraničních nadnárodních společností:

  • Adecco
  • Grafton
  • Trenkwalder
  • Hays

Inzertní noviny

Hledat nabídky práce v novinách je z dnešního pohledu zdlouhavé a nepraktické. Nicméně pokud nemá uchažeč o práci přístup k internetu, mohou být inzertní noviny jednou z variant, jak pravidelně sledovat nové nabídky práce. Nevýhodou je, že budete muset pravidelně investovat vlastní finance do nákupu těchto inzertních novin.

Alternativou je knihovna chození do věřejných čítáren, kde jsou k dispozici noviny. V denících bývá inzertní část, kde je rubrika Práce. Dále existují specializované inzertní noviny, které jsou zaměřené na nabídky práce.

Výhovou velkých měst je možnost navštěvovat čítárnu denního tisku.  Například v Praze jich je kolem 45,

Představujeme personální weby

Atraktivní práce - nabídka práce s celorepublikovou působností

Najdete zde tyto nabídky práce:

Programuj.cz - nabídka práce z IT oblasti pro programátory

Brigády a nabídky práce pro studenty najdete na obou personálních webech.

Práce

Odběrná místa

122 míst v ČR
14 na Slovensku